Vážení zákazníci,

Dovolujeme si Vás upozornit, že objednávky s doručením do Vánoc jsou přijímány nejpozději 5.12.2019. Objednávky s datem 6.12-3.1.2020 budou vyráběny od 6.1.2020.  Upozorňujeme Vás  také na čerpání dovolené v období  16.12.2019 – 3.1.2020.

Přejeme krásné prožití Vánočních svátků a mnoho úspěchů v nastávajícím roce 2020 :-)

Děkujeme za pochopení

99print.cz

Zavřít

Poptávka fotoobrazů

Naše firma Vám může nabídnout výrobu fotoobrazů atypických, velkoformátových, větších serií. Vše kvalitně a levně, obraťte se na nás...

Proč právě nás?

 • Dlouholeté zkušenosti

  Máme více jak desetileté zkušenosti s výrobou fotoobrazů na zakázku. Naše obrazy jsou pečlivě zpracovány. Nepřečnívá v rozích plátno, vše je pečlivě založeno a zaříznuto zároveň s rámem kdy není nesčetně sponek na zadní straně rámu.                                                                      Jsme přímo zaměřeni na výrobu fotoobrazů a tím můžeme nabídnout kvalitu za nejlepší cenu.

 • Kvalita tisku

  Tiskneme foto stroji EPSON které jsou určeny přímo pro fototisk. Barvy jsou na vodní bázi a nezapáchají. Stálobarevnost fotoobrazů je do 70let. Rozlišení strojů je 2880x1440Dpi.

 • Jaké nabízíme rozměry?

  Rozměry můžeme nabídnout přímo na míru po centimetrech, tedy i do velice atypických míst a prostorů. Maximální velikost jedné strany pro jednodílný fotoobraz je 106cm, druhá strana do 300cm.

 • Vybírám ze zakázek za poslední období

  Hotel Courtyard by Marriott, Praha 3, Žižkov, Výroba velkoformátový obrazů do celého hotelu.  100ks fotobrazů pro koncert paní  Hany Hegerové 2019

 • Jak poptat?

  Máte-li poptávku která je atypická, velkoformátová či se jedná o serii většího počtu kusů fotobrazů, napište nám na info@99print.cz. Rádi Vám připravíme cenovou nabídku za nejlepší ceny.

Můžete také vybrat foto na fotoobraz  z naší fotobanky