Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je dodací adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím PPL s platbou převodem na účet 107,-. Osobní převzetí není možné a není poskytováno.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 11 pracovních dnů po obdržení objednávky

3. Běžná lhůta na vyexpedování zásilky je 7-12 prac. dnů, udávané časy jsou maximální dle aktuálního vytížení výroby.

4. Kupující je povinen při převzetí balíku ihned zkontrolovat obsah balíku. Při nedostatcích, nebo chybějícím zboží, je zákazník povinen ihned kontaktovat dodavatele na tel 777 873 281. Při poškození balíku je zákazník povinen sepsat záznam do přepravního listu s pracovníkem PPL při předání balíku a zároveň není povinen takto poškozený balík převzít. Na pozdější reklamace chybějícího zboží a nebo poškozené zásilky nebude brán zřetel.

V den odeslání zásilky Vám bude zaslán e-mail s datem dodání a číslem zásilky.

Reklamace přepravy

Prodávající není přepravcem zásilek, v případě poškozeného zboží přepravou je nutné takovou reklamaci uplatnit u přepravce. Výhradním partnerem pro přepravu zásilek je společnost PPL, Českou poštou zboží nezasíláme!

Kontakt na pobočku PPL ve Vašem regionu naleznete na stránkách www.ppl.cz .

Dotazy ohledně přepravy po odeslání balíku

Dotazy týkající se dodání na Vaší adresu po odeslání Prodávajícím je nutné konzultovat s přepravcem PPL, Prodávající není přepravcem zboží. Ke všem dotazům v době přepravy spol. PPL je nutné uvádět číslo zásilky. Číslo zásilky obdržíte v informačním e-mailu v den odeslání zásilky. Dodací hodiny PPL jsou v pracovní dny od 8:00h do 21:00h. Více o podmínkách doručení se dočtete na těchto stránkách https://www.ppl.cz/ftp/dokumenty_ke_stazeni/Obchodni%20podminky.pdf

Doba přepravy od odeslání Prodávajícím

Od odeslání je doba potřebná na přepravu po ČR 24h.  Udávané časy jsou počítány v pracovní dny. Zásilku je možné sledovat zadáním obdrženého čísla zásilky pomocí okénka v levém spodním menu na našich stránkách.